PowerPlus POW2081

• Rychlí dodání dobrá cena

• , zakoupeno v Kompresory-nářadí

spokojen

• nízká hmotnost
    • nevydržela ani jeden kotouč, možná jen ten můj kus, ložisko vyměněno v rámci záruky
    • spínač nemá aretaci, tzn. jednu ruku musíte mít neustále na konci madla

v době koupě nejlevnější typ, co jsem sehnal, cena byla priorita, nelze čekat zázraky, předpokládám že na občasné domácí "šolichání" bude dobrá, na delší psaní ji mám teprve krátce

Typ brusky

spokojen

• nízká hmotnost
    • spínač nemá aretaci, tzn. jednu ruku musíte mít neustále na konci madla

• Cena/kvalita

Již jsem vlastnil podobný výrobek.Pro hoby výrobek přijatelná cena.Doporučil.