Narex EBU 125-14 CE 65403886

230 V
Závit vřetene
M14

Popis:

Patentované řešení převodové skříně z hliníkové slitiny se speciálně navrženými průduchy a vzduchovodnou vložkou zvyšuje průtok vzduchu strojem, čímž zdokonaluje jeho celkové chlazení.

Funkční kapota opatřená systémem nasávacích otvorů pro optimální přívod chladícího vzduchu.

Speciální mazací adhezivní tuk nabízí vynikající ochranu proti opotřebení v širokém rozsahu provozních teplot, tím výrazně prodlužuje životnost převodů.

Prodloužená životnost motoru díky XP ochranné mřížce na vinutí rotoru a chráněnému vinutí na statorovém svazku epoxidovou pryskyřicí, navíc doplněná o silikonový ochranný kryt konektorů.

Kompaktní rozměry stroje a ergonomický tvar převodovky se zapuštěným aretačním tlačítkem rozšiřují pracovní rozsah a dosah stroje.

Ideální a bezpečné držení v pracovní poloze díky protiskluzové pogumované části kapoty.

Odpružené přídavné držadlo snižuje hladinu škodlivých vibrací, působících na paže obsluhy.

Multifunkční digitální elektronika nabízí řadu ochranných a bezpečnostních prvků:

Omezení rozběhového proudu – pro šetrné uvedení stroje do provozu a pozvolný náběh do pracovních otáček.

Tepelná ochrana – monitoruje provozní teplotu a chrání motor před přehřátím.

Proudová ochrana – chrání stroj proti spálení a obsluhu před poraněním při zablokování nástroje v materiálu.

Ochrana proti opětovnému zapnutí – chrání bezpečí obsluhy před nekontrolovatelným spuštěním stroje v případě přerušení dodávky elektrického proudu

Konstantní elektronika – konstantní pracovní otáčky při zatížení pro maximální brusný výkon.

Regulace otáček – pro nastavení optimálních otáček v závislosti na druhu materiálu a charakteru práce.

Výměna kotouče nebo polohování ochranného krytu bez použití nástrojů.

Samoodpojitelné uhlíky zabraňují poškození rotoru, po opotřebení uhlíku dojde k jeho automatickému odpojení.

Technické parametry:

• Napájecí napětí: 230 V
  • Jmenovitý příkon: 1 400 W
  • Max. ø kotoučů: 125 mm
  • Otáčky naprázdno: 3 500–11 000 /min
  • Závit na vřetenu: M14
  • Hmotnost: 2,3 kg

Rozsah dodávky: přídavné držadlo SOFTGRIP příruba a upínací matice klíč na upínací matici ochranný kryt pro broušení klíč na ochranný kryt systainer SYS-TL 2

• kvalitní z načka

ok

• prostě narex
  • , zakoupeno v Doktor Kladivo

• Český výrobek
    • Nastavitelné otáčky
  • , zakoupeno v Nářadí PROFESIONAL

• na rozbrus tichý chod, super plynulá regulace, VELMI příjemně se s ním dělá, velmi málo se zahřívá převodovka,
    • Co se kvality a ceny týče, tak je koupě velmi dobrá volba.

• Hodnotím NAREX jako celek. Nezničitelný "pro normální lidi" co jsem zažil s touto značkou v práci ne na chatě. Běželi přede mnou 2 roky za mě a věřím i po mě. Dost často i 6 hod denně. Modrá už dávno nebyla modrá padala na beton hodně krát.
    • Poměr cena výkon.
    • po čase vibrovala a zvuk připomínal plechovku, ale pořád šla

Tento model je už inovovanej mě se tenhle design moc nelíbí radši bych ten starší třeba trochu líbivější, ale rozhodně se líp držel u tohodle bych se bál, aby mi to nenafackovalo. Sice je asi tento design lepší na skladování, ale jinak při delší době broušení nepohodlný. Zkrátka rukojeť i pro menší brusky.
    Jsem rád, že je tu firma narex pořád a doufám, že si zachová svoji kvalitu i přístup.

• , zakoupeno v BAŤACZ

• mám ji krátce a prozatím funguje perfektně
    • už mám vrtačku NAREX a ještě mě nezklamala

měl jsem BOSCH zelenou a tam mi odešlo vinutí
    u NAREX jsem vyčetl že je zalité a tím vydrží
    výrobky NAREX mají dobrou pověst pro svoji výdrž
    doporučil bych i druhým uživatelům

• , zakoupeno v Nářadí Profin

• Vysoký výkon, rychloupínaní kotouče, regulace otáček a elektronika zajišťující konstantní otáčky při zatížení, pozvolný rozběh akontrolu proti přehřátí, zakousnutí.
    • Snad jen cena ;)

Moje třetí bruska, všechny předchozí jsem dřívě či později spálil (Bosh po třech letech a Makitu po 6 měsících).