Narex EBU 125-10 65404596

Malá úhlová bruska Narex EBU 125-10 s úzkou převodovou skříní a standartním průměrem kotouče 125 mm pro řezání a broušení běžného typu materiálů...
2 309 Kč
Garantovaný nákup z PATRO.cz

Skladem • 1 varianta59 Kč98 % • 575 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč65 neověřených recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč99 % • 679 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta115 Kč100 % • 155 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 7 104 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta115 Kč100 % • 449 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč99 % • 4 588 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 3 329 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta89 Kč98 % • 4 729 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 4 224 recenzíDalší informace
Info v obchodu103 Kč96 % • 480 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta120 Kč87 % • 1 985 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta107 Kč98 % • 2 305 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 86 998 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta119 Kč93 % • 7 313 recenzíDalší informace

Závit vřetene
M14
Regulace otáček
Jednoruční

Malá úhlová bruska Narex EBU 125-10 s úzkou převodovou skříní a standartním průměrem kotouče 125 mm pro řezání a broušení běžného typu materiálů.

Výhody:

• Motorová skříň s obvodem pouhých 188 mm pro perfektní ovládání a snadnou manipulaci.
  • Výkonný 950 W silný motor pro účinné řezání a broušení materiálů.
  • Ochrana proti opětovnému zapnutí stroje při přerušení dodávky el. proudu.
  • Optimalizovaný spínač s aretací stálého chodu.
  • Větrací otvory se specialní mřížkou pro účinnější chlazení motoru a zamezení vniku hrubých nečistot.
  • Pevný ochranný kryt pro vysoký stupeň ochrany uživatele.
  • Plochá převodová skříň pro pohodlnou práci i na stísněných místech.
  • Ergonomické přídavné držadlo pro jisté a bezpečné uchopení stroje.
  • Flexibilnější  práce a snadnější manipulace kolem obrobku díky 4 m gumovému kabelu.
  • Pohodlné přídavné držadlo.

Technické parametry:

• Výrobce: Narex
  • Typ brusky: úhlová
  • Hmotnost: 2 kg
  • Příkon: 950 W
  • Max. průměr kotouče: 125 mm
  • Napětí: 230 V
  • Závit vřetene: M14

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč99 % • 3 275 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 2 605 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 16 128 recenzíDalší informace

velice dobrá kvalita

• , zakoupeno v Narex-eshop.cz

velká kvalita

• , zakoupeno v WORKA.cz

Silná,dobře padne do ruky

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč99 % • 3 275 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 2 605 recenzíDalší informace
    Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 16 128 recenzíDalší informace

• Supr
  • , zakoupeno v ELVIN PRODEJ s.r.o.

• Lehká silná bruska jsem spokojeny

• Mala
    • Lehká
    • Silná
    • dlouhý kabel
    • přijatelné vibrace

Koupil jsem si tuhle rozbrušovačku protože jsem potřeboval do ruky něco malého silného a bonus že je to České..pracuju s ní profi měl jsem ji hodně let a udělala spoustu práce ale bohužel už mi odešla ale neváhám a kupuju si další protože je zkrátka boží :)

• , zakoupeno v NÁSTROJE CZ, s.r.o.

Zatím má bruska za sebou jen první 2 dny práce, ale padne do ruky, kablík je dostatečně dlouhý, výkon je dostatečný (přemýšlel jsem o výkonnější variantě, ale nakonec jsem spokojený), výměna kotoučů je snadná a rychlá, díky drobné hlavě převodovky se dostane do hodně těsných míst. Zatím jsem našel jen jednu vadu - že jsem ji neměl už dříve.

• , zakoupeno v NÁSTROJE CZ, s.r.o.

• Ještě jsem zboží nedostal ale těším se.
  • , zakoupeno v Nářadí Profin

• Lehká,dobře padne do ruky.

Mám již druhou brusku Narex.První 115 mm,ale potřebuji větší průměr.Tento typ mi vyhovuje.
    Výrobky Narex zaručují kvalitu za dobrou cenu.
    První Narexku jsem koupil asi před 18 léty.Kromně výmněny uhlíků,žádný problém.Koupil jsem několik lacinějších typů od jiných výrobců.Ale každá do roka odešla.Proto Narex,mohu doporučit.

• , zakoupeno v ELVIN PRODEJ s.r.o.

NAREX JE KVALITA.