Fieldmann FDB 200301-E Multifnkční nářadí FIELDMANN FDB 200301-E o příkonu 300 W s proměnými otáčkami, lze řezat, brousit, seškrábávat atd. Hladina akustického výkonu 100,2 dB(A). FDB... Celý popis
902 Kč
Doprava 75 Kč, Skladem
Garantovaný nákup z TonerPartner. Vždy něco navíc Koupit přes Heureku Koupit
Fieldmann FDB 200301-E
Doporučené nabídky (3) Fieldmann FDB 200301-E 94% (19 948×)Skladem 1 ocenění
FDB 200301-E Multifnkční nář. FIELDMANN
FDB 200301-E Multifnkční nář. FIELDMANN
97% (3 312×)Skladem 1 oceněníDoplňkové služby
Fieldmann FDB 200301-E multifunkční nářadí
Fieldmann FDB 200301-E multifunkční nářadí
Nejlevnější nabídky (23) Fieldmann FDB 200301-E 40 recenzí Skladem
FDB 200301-E Multifun. náradie FIELDMANN
FDB 200301-E Multifun. náradie FIELDMANN
93% (33 606×)Skladem Autorizovaný prodejce 2 ocenění% Slevový kód
Fieldmann FDB 200301-E
799 Kč se slevovým kódem Doprava od 49 Kč Fieldmann FDB 200301-E
93% (12 806×)Skladem 1 oceněníDoplňkové služby
FIELDMANN FDB 200301-E Multifnkční nářadí
FIELDMANN FDB 200301-E Multifnkční nářadí
98% (59 457×)Skladem 3 ocenění% Slevový kód
Bruska Fieldmann FDB 200301-E
847 Kč se slevovým kódem Doprava od 99 Kč Bruska Fieldmann FDB 200301-E
94% (19 948×)Skladem 1 ocenění
FDB 200301-E Multifnkční nář. FIELDMANN
FDB 200301-E Multifnkční nář. FIELDMANN
96% (9 521×)Skladem 1 ocenění
Fieldmann FDB 200301-E - FDB 200301-E
Fieldmann FDB 200301-E - FDB 200301-E
100% (285×)Do 3 dnů 2 ocenění
Oscilační bruska Fieldmann FDB 200301-E
Oscilační bruska Fieldmann FDB 200301-E
91% (20 387×)Skladem 2 ocenění
FDB 200301-E Multifunkční nář. FIELDMANN
FDB 200301-E Multifunkční nář. FIELDMANN
97% (3 312×)Skladem 1 oceněníDoplňkové služby
Fieldmann FDB 200301-E multifunkční nářadí
Fieldmann FDB 200301-E multifunkční nářadí
Zobrazit další nabídky
Recenze Fieldmann FDB 200301-E
Všechny (16) Ověřené (11) Pozitivní (11) Zahraniční (3) 80 %
Veľmi šikovný pomocník pre kutilov.Vykonny a v dobrej cene. . 80 %
Ľahký a kompaktný, dostatočný výkon. Dobrá cena uchytenie nástrojov pomocou skrutky Veľa muziky za málo peňazí. Pre hobby používateľov jedna z najlepších volieb s ohľadom na možnosť dokúpenia ďalších nástrojov. Malý univerzálny pomocník.
Vhodné pro nepřístupná místa. Výběr z různých nástrojů, (pilka, škrabka, bruska).
Celá recenze 100 %
silná mašinka,prácu odvádza skvele. nič skvelý stroj,na moje používanie výborný.
jen jsem to zkusil a byl mile překvapen
Celá recenze Dobrá mašinka, doporučuji. Oscilační bruska udělala práci lépe než bruska. Už si nemusím půjčovat nářadí.
Uřeže to tam, kde by jiný přístroj neuřezal.
Za tu cenu je tato oscilační bruska naprosto perfektní, navíc k ní dostanete praktický kufřík a příslušenství.
Zobrazit všechny recenze (16)
Popis produktu
Multifnkční nářadí FIELDMANN FDB 200301-E o příkonu 300 W s proměnými otáčkami, lze řezat, brousit, seškrábávat atd. Hladina akustického výkonu 100,2 dB(A).
FDB 200301-E Multifnkční nář. FIELDMANN
Napětí 230 V / 50 Hz
Příkon 300 W
Otáčky naprázdno: 15 000-22000 ot/min
Proměnné otáčky
Řezání, broušení, seškrabování atd.
Hladina akustického výkonu 100,2 dB(A)
94% (19 948×)Skladem 1 ocenění
FDB 200301-E Multifnkční nář. FIELDMANN
FDB 200301-E Multifnkční nář. FIELDMANN
97% (3 312×)Skladem 1 oceněníDoplňkové služby
Fieldmann FDB 200301-E multifunkční nářadí
Fieldmann FDB 200301-E multifunkční nářadí
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jejich 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.
Parametry produktu pro obecnou přípravu povrchu
Zobrazit další parametry
Poradna Fieldmann FDB 200301-E
{"Oblíbené kategorie":[["Čtečky knih","https://ctecky-elektronickych-knih.heureka.cz/"],["Stativy na studiová světla","https://stativy-na-studiova-svetla.heureka.cz/"],["Metráž","https://metraz.heureka.cz/"],["Klipy na nos","https://klipy-na-nos.heureka.cz/"],["Tunely a mosty","https://tunely-a-mosty.heureka.cz/"],["Grafické karty Nvidia GeForce RTX 4060","https://graficke-karty.heureka.cz/f:2642:48977750/"],["Sluneční a stínicí plachty 3 x 5 m","https://slunecni-a-stinici-plachty.heureka.cz/f:33424:43420969/"],["Venkovní topidla Landmann","https://venkovni-topidla.heureka.cz/f:32810:43176448/"],["Xbox Live","https://herni-kupony.heureka.cz/f:35523:44193440/"],["Lepidla na decoupage","https://laky-a-lepidla-na-decoupage.heureka.cz/f:22937:16231143/"]],"Vybrané značky":[["Brusky Hoto","https://brusky.heureka.cz/f:3776:76850703/"],["Brusky Procraft","https://brusky.heureka.cz/f:3776:40786771/"],["Brusky Awtools","https://brusky.heureka.cz/f:3776:73164879/"],["Brusky Scantool","https://brusky.heureka.cz/f:3776:19438491/"],["Brusky Festa","https://brusky.heureka.cz/f:3776:42057248/"]],"Jak vybrat nejlépe":[["Jak vybrat dětské soupravy?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-detske-soupravy-c1574-21595/"],["Jak vybrat aroma difuzér?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-aroma-difuzer-c4880-21459/"],["Jak vybrat cartridg do e-cigarety?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-cartridg-do-e-cigarety-c4013-21102/"]],"Vybrané produkty":[["Tom Cococha Uhlíky Yellow kokosové dlouhohořící 1kg","https://uhliky-do-vodni-dymky.heureka.cz/tom-cococha-uhliky-yellow-kokosove-dlouhohorici-1kg/"],["BUDDY TOYS BOT 3131 90 x 59","https://florbalove-branky-a-mantinely.heureka.cz/buddy-toys-bot-3131-90-x-59/"],["SPA Naturals Bergamont 453 g","https://vonne-esence-virivky.heureka.cz/spa-naturals-bergamont-453-g/"],["Koberce gumové FROGUM Hyundai i30 Kombi 2007-2012","https://autokoberce-na-miru.heureka.cz/koberce-gumove-frogum-hyundai-i30-kombi-2007-2012/"],["MIKAWI 59-0747","https://ventilatory.heureka.cz/mikawi-59-0747/"],["Pressol 14 214 312","https://mazaci-lisy-a-pistole.heureka.cz/pressol-14-214-312/"],["Krémová Porcelánová aroma lampa Domov PORC001","https://aroma-lampy.heureka.cz/kremova-porcelanova-aroma-lampa-domov-porc001/"]],"Doporučujeme":[["Apple iPhone 15","https://mobilni-telefony.heureka.cz/f:26540:51662741/"],["Parfémy","https://parfemy.heureka.cz/"],["Bazény","https://bazeny.heureka.cz/"],["PlayStation 5","https://herni-konzole.heureka.cz/playstation-5/"],["Lego","https://lego.heureka.cz/"],["Zahrada","https://zahrada.heureka.cz/"],["Nábytek","https://nabytek.heureka.cz/"],["Oblečení a móda","https://moda.heureka.cz/"]]}