Festool BS 75 E

Snadno ovladatelná bruska na rovinné plochy. Vyvážená poloha těžiště podélně umístěného motoru Perfektní pracovní výsledky u nejrůznějších materiálů zajistí plynule nastavitelné...
12 776 Kč

Brusná deska
135 x 75 mm
Regulace otáček

• , zakoupeno v Naradi-skaloud.cz

• Brusku jsem zakoupil znovu, jelikož jsem si ji pořídil v roce 2006 a vydržela nám doposud. Používali jsme ji příležitostně ve firmě. Určitě je to vynikající poměr cena/výkon. Nedá se vůbec srovnávat s běžnými hobbymarketovými bruskami. Zvažoval jsem, zda opravit starou, či zakoupit novou. Oprava staré brusky by byla dražší, než zakoupení nové bez příslušenství. To nebylo třeba dokupovat, jelikož "pasuje" to původní. Každopádně je skvělý i servis Festool. Když chce někdo kvalitní nářadí pro práci s dřevem, tak určitě značka Festool.
  • , zakoupeno v Nářadí Vaněk

Tyto brusky používáme již cca 12 - 15 let. Lehká a výkonná.

Pohon
75 mm
Brusná deska
135 x 75 mm
Regulace otáček

Snadno ovladatelná bruska na rovinné plochy.

Vyvážená poloha těžiště podélně umístěného motoru

Perfektní pracovní výsledky u nejrůznějších materiálů zajistí plynule nastavitelné rychlosti pásu pro hrubé a jemné broušení

Velká průtažná síla motoru přináší efektivní výsledky práce

Stěžejní oblasti použití

Broušení rovinných ploch

Přibroušení vysoce kvalitních, dýhovaných ploch

Zbroušení nerovností vzniklých hoblováním

Broušení lišt se stacionárním zařízením

Výkonové parametry

CLEANTEC

Integrovaný bajonetový uzávěr jako spojovací prvek mezi vysavačem a nářadím.

Elektronika

Regulovatelné otáčky pro práci přizpůsobenou druhu materiálu.

FastFix

Usnadňuje výměnu nástrojů při frézování, řezání, hoblování, broušení, vrtání a šroubování.

Technické údaje:

• Ø přípojky pro odsávání prachu: 27/36 mm

Rozsah dodávky: prachový vak stacionární zařízení brusný pás P100 v kartonu

• , zakoupeno v Naradi-skaloud.cz

• , zakoupeno v Nářadí Vaněk

Tyto brusky používáme již cca 12 - 15 let. Lehká a výkonná.

brusku mám v dílně a nemuzu si stezovat je to dříč a vyplati se koupit kvalitu