Ferm FDBS-950N

FERM FDBS-950N Pásová bruska 950W Pásové brusky slouží převážně k rovinnému broušení desek, trámů, latí a jiných rovných ploch. Méně často se používá k odstranění rzi na...
2 890 Kč

• dobrý, kvalitní
  • , zakoupeno v dilna-zahrada.cz

• Spolehlivý
    • -

Koupil jsem jej na základě recenzí a zřejmě jsem neudělal chybu. Za rozumné peníze je to solidní stroj, dělal jsem s ním celý víkend jen s přestávkami na jídlo, byl pěkně rozpálený, ale nic se nespálilo, maká dál. Je těžší do ruky, tak je to dobrá posilovna, ale zase má záběr.
    Myslím, že to byla dobrá koupě.

• výkonný stroj, odsávání funguje jak má
    • objem pitlíku je asi tak jako 2x zavařovací sklenice.
    • jediná chybička - přístup k bučnímu čudliku u spínače při nasazeném pitlíku na piliny, když potřebujete sroj otečit na levou ruku.

Pohon
76 x 135 mm
Napětí
230 V

FERM FDBS-950N Pásová bruska 950W

Pásové brusky slouží převážně k rovinnému broušení desek, trámů, latí a jiných rovných ploch. Méně často se používá k odstranění rzi na kovových plochách. Dále se používá k plošnému broušení lakovaných, barvou natíraných a tmelených povrchů.

Dodáváno včetně uchycovacích spon, stacionární základny, prachového vaku a brusného pásu.

Unikátní duální funkce pro ruční i stacionární použití

Výkonný 950 W motor, 350 m/min rychlost pásu

Variabilní rychlost pro optimální brousící výkon

Ergonomický design s měkkým držadlem pro optimální ovládání a pracovní pohodlí

Velký a snadno čistitelný prachový sáček, pro čistý a zdravý pracovní prostor

Rychlá výměna: 10 sekund na výměnu pásu

Extra dlouhý napájecí kabel 3 m

Základní příslušenství: 3 ks brusný pás na suchý zip zr. 60, 80, 120

Technická data:

Příkon 950 W

Napětí 230 V

Rychlost pásu 220 - 350 m/min.

Rozměry brusného pásu 76 x 533 mm

Rozměry brusné plochy 76 x 135 mm

• , zakoupeno v Průmyslovy Dům

• dobrý, kvalitní

• Robustní konstrukce
    • - Už mám druhý kus a oba vydrželi stejně
    • - Nabrousí cca 80 hodin provozu a zadře se ložisko

Pokud si koupíte brusku za 1000Kč nabrousí 40 hodin a končí kopuil jsem tuto brusku za 2000Kč a nabrousí 80hodin a konec.

Přímá úměra k penězům. Dnes se prostě nevyrábí kvalitní výrobky

• , zakoupeno v dilna-zahrada.cz

• Spolehlivý
    • -

Myslím, že to byla dobrá koupě.

• výkonný stroj, odsávání funguje jak má
    • objem pitlíku je asi tak jako 2x zavařovací sklenice.

• perfektní stroj

• , zakoupeno v BAŤACZ

• Šikovná mašinka za příznivou cenu.
    • zatím nic

Pásovou brusku jsem si vybral na základě pozitivních recenzí, a jak se zdá, neprohloupil jsem. U jiných brusek jsem četl něco o zahřívání, házení prachu do obličeje, sesmekávání pásu a podobné věci, u této brusky jsem nic takového nezaznamenal, ač jsem úplný laik v používání pásových brusek. Brousí skvěle, výkon má dostatečný, mohu jen doporučit. Téměř se mi zdá, že nahradí hoblík, kterým člověk do široké desky nadělá jen rýhy. Takže shrnuto, dobrá mašinka za přijatelný peníz.

BAŤACZ (prodejce)

Dobrý den, děkujeme za nákup v BAŤACZ.Admin

• , zakoupeno v Bezva-nářadí.cz

přehlednost a rychlost obchodu, možnost vyzvednutí zboží na uloženka.cz

• kvalita zpracování
    • záruka 3 roky
    • možnost stolového upevnění
    • váha

od fi. Ferm mám již bourací kladivo 5 let a maká super
    na práce v domě dostačující

• výkonná
    • hodně hřeje při používání

vypadá, že splnuje co se od tohoto výrobku čeká

• , zakoupeno v HobyNaradi.cz

• dobra cena vrecko na prach zo zipsom
    • neštandardna koncovka pre odsavanie

uvidime aku bude mat životnost zatial som ju použil len parkrat