Einhell TC-WD 150

Produkt nemá žádné parametry.

• Nevyhovující špunt

• máčený kotouč
    • zátka pro mokrý kotouč je tak vysoká, že na ní leží/stojí celá bruska
    • hodně se zahřívá, takže je to na cca 15 minut a pak jsem raději chvíli počkal
    • mokrý kotouč se hned kousek odloupl, i když jsem brousil jenom kuchyňské nože, což byl možná následek přepravy
    • mokrý koutouč hází cca 1/2 cm do stran
    • pokud se trochu přitlačí na ostřený nůž, motor nestačí a zpomaluje
    • návod má trochu "nedostatky", ale to snad každý středoevropan dá :)
    • na volnoběh dělá vanička neskutečný bengál :), dost mne překvapilo jaký :) i naplněná

Dal jsem šanci značce Extol a budu pokračovat v obcházení :) poměr cena/výkon není dobrý

Produkt nemá žádné parametry.

• Nevyhovující špunt

• máčený kotouč
    • zátka pro mokrý kotouč je tak vysoká, že na ní leží/stojí celá bruska
    • hodně se zahřívá, takže je to na cca 15 minut a pak jsem raději chvíli počkal
    • mokrý koutouč hází cca 1/2 cm do stran
    • pokud se trochu přitlačí na ostřený nůž, motor nestačí a zpomaluje
    • návod má trochu "nedostatky", ale to snad každý středoevropan dá :)