Deprag GDA 070-153BX 0 recenzí
Pneumatická úhlová bruska DEPRAG GDA 070-153BX Úhel hlavy 90° Výkonná bruska pro efektivní broušení a frézování ve všech odvětvích průmyslu Vhodná pro těžko dostupná místa... Celý popis
22 361 Kč
Doprava 91 Kč, Do týdne
Doporučená nabídka Boukal Do obchodu
Deprag GDA 070-153BX
Nejlevnější nabídky (1) Deprag GDA 070-153BX 98% (3 285×)Do týdne 1 ocenění
Deprag GDA 070-153BX Pneumatická úhlová bruska
Deprag GDA 070-153BX Pneumatická úhlová bruska
Recenze (0) Deprag GDA 070-153BX Hodnocení produktu Deprag GDA 070-153BX
Zatím žádné recenze Nikdo zatím k tomuto produktu recenzi nepřidal. Buďte první a pomozte ostatním s výběrem.
Popis produktu Pneumatická úhlová bruska DEPRAG GDA 070-153BX Úhel hlavy 90° Výkonná bruska pro efektivní broušení a frézování ve všech odvětvích průmyslu Vhodná pro těžko dostupná místa Ideální pro opracování forem, různých odlitků a také pro opracování kovů a plastů Vybavena automatickým regulátorem otáček, který zajišťuje konstantní otáčky i při zatížení Lamelový motor Součástí dodávky je: Kleština pr. 6 mm Klíč maticový 14 mm Klíč maticový 17 mm...
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jejich 100% správnost. Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.
Poradna Deprag GDA 070-153BX
{"Oblíbené kategorie":[["ALBI Kouzelné čtení","https://albi-kouzelne-cteni.heureka.cz/"],["Ostatní kosmetické pomůcky","https://ostatni-kosmeticke-pomucky.heureka.cz/"],["Bubenické metličky","https://bubenicke-metlicky.heureka.cz/"],["Ostatní příslušenství k LED páskům","https://ostatni-prislusenstvi-led-pasky.heureka.cz/"],["Dětské koberce a koberečky","https://koberce-a-koberecky.heureka.cz/f:23345:1/"],["Fotobatohy","https://brasny-pouzdra-fotoaparaty.heureka.cz/f:9365:164016/"],["Pilníky na drápky pro psy","https://kleste-a-brusky-na-drapy-pro-psy.heureka.cz/f:41933:84784363/"],["Doplňky stravy s vitamíny K2 + D3","https://doplnky-stravy.heureka.cz/f:42515:92342392/"],["Pánské mikiny AC/DC","https://panske-mikiny-potisk.heureka.cz/f:41146:78330646/"],["Levné mobilní telefony EVOLVEO pro děti","https://mobilni-telefony.heureka.cz/f:1666:7019;49084:1;49115:109084806/"]],"Vybrané značky":[["Brusky Storch","https://brusky.heureka.cz/f:3776:40772456/"],["Brusky Vander","https://brusky.heureka.cz/f:3776:34791669/"],["Brusky Dimapa","https://brusky.heureka.cz/f:3776:34066403/"],["Brusky Extol","https://brusky.heureka.cz/f:3776:320524/"],["Brusky Rupes","https://brusky.heureka.cz/f:3776:920386/"]],"Jak vybrat nejlépe":[["Jak vybrat bujón?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-bujon-c4335-21883/"],["Jak vybrat florbalovou hůl?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-florbalovou-hul-c1080-20612/"],["Jak vybrat přebalovací pult?","https://www.heureka.cz/a/jak-vybrat-prebalovaci-pult-c6254-21785/"]],"Vybrané produkty":[["Náhradní zdroj světla žárovka pro biolampu bioptron Medall","https://lampy-pro-svetelnou-terapii.heureka.cz/nahradni-zdroj-svetla-zarovka-pro-biolampu-bioptron-medall/"],["BGS BS3237","https://nuzky-na-plech.heureka.cz/bgs-bs3237/"],["PE-PO krabička 40 ks","https://tuhe-lihy.heureka.cz/pe-po-krabicka-40-ks/"],["Armagnac-Delord Millésimés 2003 40% 0,7 l (dřevěná kazeta)","https://armanaky.heureka.cz/armagnac-delord-millesimes-2003-40-0_7-l-drevena-kazeta/"],["Trsátko Dunlop Classic Nylon - sáček 12 ks Profil: 0,60 mm","https://trsatka.heureka.cz/trsatko-dunlop-classic-nylon-sacek-12-ks-profil-0_60-mm/"],["Vital Country rýže černá střednězrnná 1 kg","https://ryze.heureka.cz/vital-country-ryze-cerna-strednezrnna-1-kg/"],["Premier Equine Jezdecká přilba Odyssey Černá","https://jezdecke-helmy.heureka.cz/premier-equine-jezdecka-prilba-odyssey-cerna/"]],"Doporučujeme":[["Apple iPhone 15","https://mobilni-telefony.heureka.cz/f:26540:51662741/"],["Parfémy","https://parfemy.heureka.cz/"],["Bazény","https://bazeny.heureka.cz/"],["PlayStation 5","https://herni-konzole.heureka.cz/playstation-5/"],["Lego","https://lego.heureka.cz/"],["Zahrada","https://zahrada.heureka.cz/"],["Nábytek","https://nabytek.heureka.cz/"],["Oblečení a móda","https://moda.heureka.cz/"]]}