Bosch Professional GWS 12V-76 0.601.9F2.00C

• miniaturní balení v látkové brašně
    • v balení slabší nabíječka
    • akumulátory pouze 2Ah
    • upevnění v brašně popruhy

Špičková flexa na drobnější práce nebo do hůře přístupných míst. Mám jí teprve pár týdnů a už si bez ní pomalu nedovedu představit život. Cena je za takového mrňouse trochu vyšší, ale investice do Bosch Professional se mi zatím vždy vyplatila. Slabší nabíječka mi nevadí, protože už mám silnější. Zklamal mě vnitřek brašny - čekal jsem výplň z tuhé pěny s vyřezanými komůrkami, jako mám u šroubováku, ale vše je v brašně upevněno pouze popruhy z gumy nebo suchými zipy. Nakonec jsem ji použil na nabíječky, akumulátory a drobné příslušenství vícero 12V mašinek, které mám naházené ve velké brašně (1619BZ0100).

Bosch (značka)

Vážený zákazníku,
    velice Vám děkujeme za Vaši pozitivní detailní zpětnou vazbu. Jsme velmi potěšeni, že se Vám sada Bosch Professional GWS 12V-76 líbí. Potěšilo nás, že přídavnou brašnu využíváte i jiné naše nástroje. Jsme rádi, že jste se zbožím celkově spokojeny.
    Váš tým elektrického nářadí Bosch

Napětí
12 V
Závit vřetene
M 5

Akumulátorová úhlová bruska GWS 12V-76 má kompaktní rozměry a nejlepší ergonomii pro rychlé řezy. Je první 10,8V úhlovou bruskou vůbec. Tohoto malého fešáka můžete všestranně použít v celé řadě materiálů a aplikací v místě stavby. Srdcem této brusky je výkonný EC motor, který zaručí produktivní postup práce. Navíc se s ní velmi snadno manipuluje, s novou aretací vřetena totiž jednoduše vyměníte kotouče a ochranné kryty přestavíte bez nástroje.

Akumulátorová úhlová bruska GWS 12V-76 Professional a její klíčové vlastnosti:

• Rychlé řezy