Black & Decker KG2000K

Úhlová bruska Black&Decker KG2000K s velikostí kotouče 230 mm využijete obzvlášť při velké hloubce řezu. Třípolohová boční rukojeť zlepšuje ovladatelnost a bezpečnost...
2 920 Kč

230 V
Závit vřetene
M14

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Hodně těžká, vybrala jsem jako dárek, ale s tím by musel pracovat robot, ne obyčejný člověk v garáži. Asi jsem špatně vybrala. Proto jsem vrátila a oni ochotně vrátili peníze. Díky
  • , zakoupeno v Rucni-Naradi.cz

• Výkonově odpovídá potřebě.
    • Vysoká hmotnost, vnitřní část kufru je z měkkého, deformujícího materiálu.

Bruska výkonově odpovídala mám potřebám. S přístroji B+D mám dobré zkušenosti.

Pohon
Napětí
230 V
Závit vřetene
M14

Třípolohová boční rukojeť zlepšuje ovladatelnost a bezpečnost úhlové brusky Black&Decker KG2000K.

Ochranný kryt zaručuje bezpečné použití úhlové brusky Black&Decker KG2000K

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 varianta75 Kč97 % • 2 104 recenzíDalší informace

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Výkon
    • Bruska hned při prvním použití začala při spuštění vyhazovat 16 A jistič. Šel jsem jí reklamovat, neboť prodejce (OBI, ale uvádí se to i zde ve specifikacích) inzeroval, že bruska má pomalý rozběh. Reklamace servisem byla zamítnuta, neboť bruska žádný pomalý rozběh mít nemá (výrobce to také neuvádí). A že prý má být používána spíše v dílnách, které mají elektrické rozvody přizpůsobené pro zapojení výkonných motorů. A že prý mám zřejmě starý nebo poškozený jistič. Což je obojí nesmysl, mám novou elektroinstalaci a bruska je určena pro využití kutily. Poslední radou bylo, že mám brusku používat s dlouhým prodlužovákem pro zvýšení impedance a snížení proudového nárazu. Což jediné by snad pomohlo, ale výrobce nemůže podmínit použití výrobku nečím takovým. Nakonec jsem reklamaci uhádal a koupil si jinou brusku.

Navoněný šmejd, který by snad ani neměl být schválen k prodeji, pokud to co uvedl servis značky je pravda. Za téměř 3000 lze pořídit dvě levnější brusky, které budou fungovat lépe.

Co to tu píšete, kupuji si Nářadí ani né kvůli kufru ani proto že je to prýma věc. Pokud odešla po půl roce převodovka tak to si asi koupím Makitu Hilti nebo Hitachi

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Do týdne • 1 varianta75 Kč97 % • 2 104 recenzíDalší informace
    • Solidní kus oceli plastu a hliníku
    • Dostatečně výkonná na ocel beton a cihlu
    • -Po půl roce lehké práce ( řezání cihel a betonu) na stavbě RD zachrastilo v převodovce a jdu jí reklamovat
    • -Velmi těžká
    • -Made in China

Už bych si jí nekoupil, ještě uvidím jak solidní bude přístup servisu.

• , zakoupeno v Rucni-Naradi.cz

• Výkonově odpovídá potřebě.
    • Vysoká hmotnost, vnitřní část kufru je z měkkého, deformujícího materiálu.

Bruska výkonově odpovídala mám potřebám. S přístroji B+D mám dobré zkušenosti.

Tak tuto jsem koupila manželovi pod stromek a týden jsem ho neviděla.Protože pořád něco kutil v garáži.Podle něj jsem koupila kvalitní věc a tato pochvala od chlapa o něčem vypovídá.Tak to zhrnem:je to super věc a dá se s ní mnoho udělat.