Narex EBU 13-9

Závit vřetene
M 14

• , zakoupeno v Nářadí Profin

• Kvalitní zpracování
    • Dobře ovladatelný vypínač (ve srovnání s konkurencí)
    • nekvalitní přívodní kabel.Vsadil bych se,že to bude první věc se kterou budou problémy (tento problém je i u konkurenčních výrobků)
    • odlepující se nálepka s popisem parametrů o výrobku

Zvolil jsem tento produkt z důvodů dobrých zkušeností s výrobky NAREX
    životnost se pozná časem
    Úhlovou brusku bych koupil znovu už jen kvůli dobře ovladatelnému vypínači

• , zakoupeno v ToolMax.cz

manžel si ji vybral

• , zakoupeno v Nakol.cz

• Znám tento typ od známích a nikdo si ještě nestěžoval a v dílně mi chyběl.

Znám tento typ od známích a nikdo si ještě nestěžoval a v dílně mi chyběl. Už jsem ho i odzkoušel a jsem spokojen. Mohu jen doporučit.

Pohon

Boční rukojeť: ANO
Závit vřetene: M 14

Provedení výrobku: modrá barva

Přednosti výrobku:
nová štíhlá konstrukce motoru je základem dokonalé obratnosti a ergonomie
nové ochranné prvky zvyšují životnost motoru při usazování a hromadění vodivého prachu
převodová skříň z hliníkové slitiny a stabilní uložení klíčových dílů jsou zárukou vysoké životnosti a spolehlivosti stroje i při dlouhodobém nasazení
ergonomicky umístěný spínač s aretací stálého chodu zlepšuje ovládání stroje a zvyšuje bezpečnost při práci
ergonomicky zpracovaná motorová skříň umožňuje jistější a pohodlnější uchopení stroje (jednoruční nebo obouruční držení)
aretace vřetena zjednodušuje výměnu kotouče jedním klíčem
ochranný kryt je polohovatelný bez použití nástrojů
tři polohy přídavného držadla jsou optimální pro volbu správné pracovní pozice
samoodpojitelné uhlíky zabraňují poškození rotoru, po opotřebení uhlíku dojde k jeho automatickému odpojení

Součásti dodávky:

Záruční doba: 24 měsíců

• Dobrá ovladatelnost
    • Spolehlivost
    • Délka přívodního kabelu

Mám ji osm let, nedělám s ní denně a zatím se nic nepokazilo. Cena je odpovídající kvalitě, české kvalitě. Na značku NAREX nedám dopustit a každému ji doporučuji

• , zakoupeno v Nářadí Profin

• Kvalitní zpracování
    • Dobře ovladatelný vypínač (ve srovnání s konkurencí)
    • odlepující se nálepka s popisem parametrů o výrobku

Zvolil jsem tento produkt z důvodů dobrých zkušeností s výrobky NAREX
    životnost se pozná časem
    Úhlovou brusku bych koupil znovu už jen kvůli dobře ovladatelnému vypínači

• Kvalita
    • Výkon
    • Plastový zevnějšek působí nevěrohodně, čínsky, i když se jedná o Narex
    • Těžká do jedné ruky

Potřeboval jsem profi rozbrusku, která se nebude zahřívat, ale která bude zároveň lehounká, do jedné ruky..a to tadyta rozhodně nesplňuje, 1,8 kg je fakt moc (což je daň za to, že je to profi)..bohužel budu muset ještě pořídit nějakého číňana za 300,-, kterého budu moct držet v jedné ruce.

• , zakoupeno v ToolMax.cz

manžel si ji vybral

• , zakoupeno v Nakol.cz

• Znám tento typ od známích a nikdo si ještě nestěžoval a v dílně mi chyběl.

• , zakoupeno v BAŤACZ

Vše v pořádku. Narex je kvalita

výborná

• , zakoupeno v eNářadí